Strony i pluginy WordPress

Szacuje się, że system WordPress to obecnie 35% wszystkich stron w internecie. Czyni go to najpopularniejszym system do zarządzania stroną internetową. Dzięki dużemu rozpowszechnieniu i olbrzymiej bazie dodatków i szablonów pozwala on na stworzenie strony w rozsądnym budżecie dla każdej branży i z praktycznie dowolną funkcjonalnością.

Bezpłatna wycena Klienci Cennik
WordPress

Dashboard systemu WordPressTworzenie stron WordPress

 

Oferujemy tworzenie stron internetowych w oparciu o WordPress, które są nie tylko ciekawe wizualnie ale jednocześnie są w pełni funkcjonalne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu stworzenie strony na WordPress, która będzie nie tylko atrakcyjna wizualnie stabilna w działaniu i łatwiejsza w zarządzaniu. Dzięki dokładnej analizie danej branży i państwa konkurencji stworzymy stronę, która spełni cele biznesowe i wyróżni się wśród innych wyników wyszukiwania.

Szczegóły   Portfolio   Nasi klienci


Aktualizacja WordPress panel administracyjnyObsługa i aktualizacja stron WordPress

 

Dzięki współpracy z nami możesz zapomnieć o aktualizacjach systemu WordPress, zmianach treści i skomplikowanych szkoleniach. Wszelkie zmiany na stronie przesyłasz do nas w formie wiadomości e-mail a my wprowadzamy je bezpośrednio na stronie. Dzięki temu możesz zawsze liczyć na pomoc profesjonalistów i z minimalizować ewentualną niedostępność swojej strony opartej o WordPress. Aby dowiedzieć się więcej przejdź na stronę obsługa stron WordPress.


Lista pluginów WordPress w paneluPluginy WordPress

 

Możemy wykonać praktycznie dowolny plugin dla systemu WordPress. Dzięki tworzonym przez nas pluginom twoja strona internetowa może być rozszerzona o dowolną funkcjonalność i nadal bezproblemowo przechodzić aktualizację systemu.

 

Wybrane realizacje:

  • Plugin włączenia trybu konserwacji systemu
  • Plugin autoryzacji przez konto Wargaming

 


Modyfikacja pluginów, kod systemu WordPressWordPress - modyfikacje pluginów

 

Wieloletnie doświadczenie w programowaniu pozwala nam na modyfikację praktycznie dowolnego pluginu WordPress nie zabezpieczonego IonCube. Dzięki temu nie jesteście już ograniczeni funkcjonalnościami wbudowanymi w zakupiony lub zainstalowany plugin.

Wybrane modyfikacje dla pluginów WordPress:

  • Modyfikacja pluginu WooCommerce
  • Modyfikacja pluginu katalogu produktów

Dokumentacja API Joomla! WordPress CodexZgodność z WordPress Codex

 

Budowane przez nas pluginy dla WordPress są przygotowywane w oparciu najlepsze standardy branżowe i WordPress Codex. Ogranicza to problemy z późniejszą aktualizacją systemu, zapewnia przejrzystość działania pluginu oraz obniża koszty późniejszego wsparcia dla stworzonego oprogramowania.