Tworzenie stron internetowych

Oferujemy tworzenie stron www, które są nie tylko ciekawe wizualnie ale jednocześnie są funkcjonalnymi stronami internetowymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu stworzenie strony www, która nie tylko będzie atrakcyjna wizualnie, ale również przekona odbiorcę do skorzystania z Państwa usług. Dzięki dokładnej analizie danej branży i jej konkurencyjności jesteśmy w stanie przygotować stronę, która w pełni spełni cele biznesowe i wyróżni się na tle konkurencji. Specjalizujemy się we wdrożeniach opartych na systemach CMS Joomla oraz WordPress.

Portfolio Cennik Wypełnij brief
Strony Internetowe

Czy warto?

Strona internetowa to najtańsza reklama przynosząca jednocześnie zyski 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

phone_iphone

Responsywność

Tworzone przez nas strony są responsywne czyli można korzystać z nich wygodnie zarówno na komputerze, komórce jak i tablecie.

trending_up

Optymalizacja SEO

Przygotowywane przez nas strony są już na etapie tworzenia przygotowywane z myślą o przyszłym pozycjonowaniu a co za tym idzie już po oddaniu mogą zyskiwać dobre pozycje w wynikach.

open_in_browser

Szybkość działania

Już na etapie tworzenia strona jest optymalizowana pod kątem wydajności co bezpośrednio przekłada się na szybkość jej działania.

update

Stała opieka agencji

Jeśli nie masz czasu na aktualizację strony możemy obsługiwać ją za Ciebie. Ty przesyłasz nam treści, my je wprowadzamy i dbamy by strona właściwie działała.

live_help

Doradztwo

Wiesz, że potrzebujesz strony ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązania do twojego budżetu i potrzeb oraz doradzimy w sprawie przyszłego rozwoju strony.

verified_user

Gwarancja

Każda stworzona przez nas strona internetowa posiada roczną gwarancję.


Nasi klienci

Poniżej lista firma dla których pracowaliśmy lub z którymi obecnie współpracujemy.


Widok mobilny strony internetowejResponsywność


Z każdym miesiącem ilość osób korzystających z Internetu na urządzeniach mobilnych jak tablety i smartfony rośnie. Dlatego coraz ważniejsze jest posiadanie strony dostosowanej do urządzeń przenośnych. Dzięki zastosowaniu technologii RWD (Responsive Web Design) nie muszą Państwo posiadać już 2 stron i każdej z osobna aktualizować. Rozwiązanie to automatycznie dostosowuje stronę do urządzenia, na którym jest wyświetlana. Jest to znaczna oszczędność czasu i pieniędzy.


Niestandardowy komponent Joomla!Projektowanie stron internetowych Joomla i WordPress


Dzięki naszym rozwiązaniom nie trzeba inwestować dodatkowych środków na wykonanie oddzielnej platformy internetowej. Wszystko może zostać zintegrowane z Państwa stroną, co zwiększy jej funkcjonalność. Możemy również zmodyfikować gotowe rozwiązania tak, aby bardziej odpowiadały Państwa oczekiwaniom. Wszystko po to aby projektowanie stron było w pełni dostosowane do Państwa potrzeb i możliwości.

 

Strony Joomla! Strony WordPress


Treść strony internetowejPozycjonowanie


Pozycjonowanie jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego. Bazuje na działaniach algorytmu wyszukiwarek, które biorą pod uwagę strukturę strony, słowa kluczowe, zagęszczenie tych słów, odpowiednie nagłówki i wiele innych czynników, na podstawie których tworzony jest ranking stron. Dzięki pozycjonowaniu możesz nie tylko zwiększyć ilość odwiedzin na swojej stronie www i rozpoznawalność marki, ale także podnieść dochody. Dlatego tak ważne jest pozycjonowanie stron internetowych.

 

Usługa pozycjonowania


Treść strony internetowejCopywriting


Każda strona internetowa potrzebuje tekstu. Dobrze przygotowany tekst może zachęcić klienta do skorzystania z usługi, kupienia produktu lub po prostu wywrzeć na nim wrażenie. Im większa konkurencja tym ważniejsze jest posiadanie dobrze napisanego tekstu na stronie internetowej. Copywriting odgrywa bardzo ważną rolę przy tworzeniu stron www i jest ściśle powiązany z pozycjonowaniem.


Treść strony internetowejStrona internetowa z obsługą


Posiadanie samej strony internetowej to nie wszystko. Wymaga ona stałej opieki, aktualizacji oprogramowania i treści a także regularnych zmian pod kontem SEO oraz chrony przed szkodliwym oprogramowaniem. W zależności od potrzeb klienta możemy przejość częściową lub całościową opiekę nad stroną zapewniając tym samym niezbędny spokój do prowadzenia biznesu. Jest szczególnie ważne jeżeli strona posiada system CMS taki jak np. Joomla lub WordPress, gdzie bieżące aktualizacje są szczególnie ważne ze względów bezpieczeństwa

 

Zakres obsługi i cennik


Treść strony internetowejIle kosztuje wykonanie strony?


Koszt wykonania strony zależy od wielu czynników dlatego nie da się podać konkretów bez poznania choć by części szczegółów. Poniżej można sprawdzić przybliżone wyceny dla wybranych branż.

 

Przykładowe wyceny Zadaj pytanie