Sklepy Internetowe

Zapewniamy integrację z najpopularniejszymi systemami do szybkich płatności, integracje z porównywarkami takimi jak ceneo.pl czy skąpiec, również integracje z systemami magazynowymi takimi jak SubiektGT nie są nam obce. Sklepy internetowe naszego autorstwa posiadają szereg integracji, które umożliwią sprawne prowadzenie biznesu w Internecie. Oferujemy obustronną  integrację sklepu internetowego z największym portalem aukcyjnym w Polsce czyli Allegro, dzięki temu rozwiązaniu zamówienia z Allegro obsługiwane są przez system sklepowy co znacznie usprawnia sprzedaż i eliminuje sytuacje z niedostępnością produktów na aukcjach lub w sklepie.  

Portfolio Klienci Zapytaj o ofertę
Sklepy Internetowe

 

Mobilny widok strony lub sklepuResponsywność


Z każdym miesiącem ilość osób korzystających z Internetu na urządzeniach mobilnych jak tablety i smartfony rośnie. Dlatego coraz ważniejsze jest posiadanie strony dostosowanej do urządzeń przenośnych. Dzięki zastosowaniu technologii RWD (Responsive Web Design) nie muszą Państwo posiadać już 2 stron i każdej z osobna aktualizować. Rozwiązanie to automatycznie dostosowuje stronę do urządzenia, na którym jest wyświetlana. Jest to znaczna oszczędność czasu i pieniędzy.


Kod Open CartZaawansowane oprogramowanie


Dzięki naszym rozwiązaniom nie trzeba inwestować dodatkowych środków na wykonanie oddzielnej platformy internetowej. Wszystko może zostać zintegrowane z Państwa stroną, co zwiększy jej funkcjonalność. Możemy również zmodyfikować gotowe rozwiązania tak, aby bardziej odpowiadały Państwa oczekiwaniom.Wyniki wyszukiwania w GooglePozycjonowanie


Pozycjonowanie jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego. Bazuje na działaniach algorytmu wyszukiwarek, które biorą pod uwagę strukturę strony, słowa kluczowe, zagęszczenie tych słów, odpowiednie nagłówki i wiele innych czynników, na podstawie których tworzony jest ranking stron. Dzięki pozycjonowaniu możesz nie tylko zwiększyć ilość odwiedzin na swojej stronie www i rozpoznawalność marki, ale także podnieść dochody. Dlatego tak ważne jest pozycjonowanie stron internetowych.

 

Usługa pozycjonowania


Treść strony lub sklepuCopywriting


Każda strona internetowa potrzebuje tekstu. Dobrze przygotowany tekst może zachęcić klienta do skorzystania z usługi, kupienia produktu lub po prostu wywrzeć na nim wrażenie. Im większa konkurencja tym ważniejsze jest posiadanie dobrze napisanego tekstu na stronie internetowej. Copywriting odgrywa bardzo ważną rolę przy tworzeniu stron www i jest ściśle powiązany z pozycjonowaniem.