Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowania jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego. Bazuje na działaniach algorytmu wyszukiwarek, które biorą pod uwagę strukturę strony, słowa kluczowe, zagęszczenie tych słów, odpowiednie nagłówki i wiele innych czynników na podstawie których tworzony jest ranking stron. Dzięki niemu możesz nie tylko zwiększyć ilość odwiedzin na swojej stronie i rozpoznawalność marki ale także podnieść przychody.

Zapytaj o ofertę Cennik pozycjonowania
Pozycjonowanie

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Pozycjonowanie to jeden z najskuteczniejszych sposobów reklamy w internecie. Wszystko to za sprawą wyszukiwarki Google, z której korzysta większość użytkowników internetu w Polsce, szukają tam produktów, informacji czy opinii o różnych produktach i usługa. Kluczowe jest, aby być jak najwyższej w wynikach wyszukiwania, ponieważ internauci sprawdzają tylko kilka pierwszych wyników wyszukiwania i rzadko kiedy trafią na drugą stronę wyników. Dzięki naszym działaniom SEO uzyskasz wysokie pozycje w Google i dotrzesz do swoich potencjalnych klientów.

show_chart

Płatność za wyniki

Płacisz tylko gdy twoja strona pojawi się w TOP10 wyników wyszukiwania. Brak wyników to brak kosztów pozycjonowania.

trending_flat

Pozycjonowanie w abonamencie

Jeśli zależy Ci na stałej wysokości kosztów możliwe jest podpisane umowy abonamentowej o stałej opłacie miesięcznej już od 450 zł netto miesięcznie.

playlist_add_check

Przejrzysta umowa

W zależności od wariantu na umowie wyszczególniona jest wysokość opłat dla konkretnych frazy lub miesięczny koszt w przypadku abonamentu. Zawsze wiesz za co płacisz.

location_searching

Dobór słów kluczowych

Pomagamy w dobrze słów kluczowych tak by efekty pozycjonowania generowały jak najwięcej konwersji.

add_shopping_cart

Rabat za pozycjonowanie

Przy pozycjonowaniu minimum 20 fraz otrzymujesz od nas 10% zniżki na wykonanie strony lub inne nasze usługi

code

SEO czyli optymalizacja strony i treści

W ramach umowy optymalizujemy twoją stronę i jej treść tak by osiągnęła możliwie najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania.


 

Optymalizacja strony internetowej czyli SEOOptymalizacja stron internetowych pod pozycjonowanie

 

Oprócz działań mających poprawić pozycję strony w wyszukiwarkach, bardzo ważne jest przygotowanie strony, która będzie pozycjonowana. Optymalizacja ma na celu dostosowanie strony w taki sposób aby stała się bardziej przyjazna dla wyszukiwarki i jednocześnie dla użytkownika. Optymalizacja nie tylko ogranicza się do zmian w kodzie strony ale również do zmian w treści strony. Kluczowym elementem strony jest wartościowa treść, bez której pozycjonowanie jest praktycznie nie możliwe.


Wynik lokalnego pozycjonowania w GooglePozycjonowanie lokalne

 

Usługa ta skierowana jest do mniejszych firm, które działają na rynku lokalnym, czyli obsługują klientów z jednego miasta. Z usług tego typu korzystają głównie warsztaty samochodowe, małe punkty usługowe czy np. apteki. Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu może dotrzeć do klientów z miasta w który świadczysz swoje usługi lub sprzedajesz produkty, co zwiększa szanse na konwersję. Zaletą pozycjonowania lokalnego jest również niższy koszt takiej usługi.


Audyt SEO, edycja parametrów SEO w Joomla!Audyt SEO

 

Przeprowadzenie audytu ma celu poprawę widoczności strony w wyszukiwarce ale również jest przeprowadzany pod kontem użytkownika. Podczas audytu analizujemy dokładnie budowę strony, rozmieszczenie treści oraz jej jakość. Dobieramy frazy oraz przygotowujemy stronę pod pozycjonowanie. W przypadku gdy strona była już pozycjonowana analizujemy jakość linków prowadzących do strony i diagnozujemy przyczyny spadku strony w wynikach wyszukiwania.  


Cennik pozycjonowania strony internetowej w abonamencie
Zobacz ile kosztuje pozycjonowanie w Best Project

 

Zastanawiasz się ile będziesz musiał przeznaczyć na pozycjonowanie strony. Nikt nie lubi kupować kota w worku lub zastanawiać się ile dana usługa będzie kosztować. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy poniższy cennik pozycjonowania przez naszą agencję. W razie wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji kontakt

 

SEO Basic

od 450zł netto/mies.

Pakiet ten skierowany się jest do małych firm nastawionych raczej na promocję kilku produktów lub usług na rynku lokalnym, czyli pozycjonowanie lokalne. Na ostateczny koszt pozycjonowania ma wpływ konkurencyjność fraz, w celu otrzymania finalnej oferty prosimy o kontakt

Co obejmuje:
 • Audyt SEO
 • Optymalizacja strony
 • Pozycjonowanie do 10 fraz
 • Dostęp do systemu monitorowania pozycji on-line
 • Umowa na czas nieokreślony (2 miesiące wypowiedzenia)

Kontakt

Najczęściej wybierany

SEO Start

od 900zł netto/mies.

Pakiet skierowany do firm, które chciałyby promować większą ilość produktów lub usług, a ich klienci pochodzą z całego kraju. Pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego. Na ostateczny koszt pozycjonowania ma wpływ konkurencyjność fraz, w celu otrzymania finalnej oferty prosimy o kontakt

Co obejmuje:
 • Audyt SEO
 • Optymalizacja strony
 • Pozycjonowanie do 20 fraz
 • Dostęp do systemu monitorowania pozycji on-line
 • Umowa na czas nieokreślony (1 miesiąc wypowiedzenia)
 • Comiesięczne dodawanie nowych treści na stronę lub do sklepu internetowego
 • Obsługa strony internetowej Pakiet Basic

Kontakt

SEO Premium

Od 1500zł netto/mies.

Pakiet skierowany do najbardziej wymagających, oprócz pozycjonowania dużej ilość słów kluczowych zyskują Państwo obsługę strony z naszego pakietu Premium. Na ostateczny koszt pozycjonowania ma wpływ konkurencyjność fraz, w celu otrzymania finalnej oferty prosimy o kontakt

Co może obejmować:
 • Audyt SEO
 • Optymalizacja strony
 • Pozycjonowanie od 30 fraz
 • Dostęp do systemu monitorowania pozycji on-line
 • Umowa na czas nieokreślony (1 miesiąc wypowiedzenia)
 • Comiesięczne dodawanie nowych treści na stronę lub do sklepu internetowego
 • Obsługa strony internetowej Pakiet Premium
 • 1 miesiąc prowadzenia kampanii GoogleAds

Kontakt