Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowania jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego. Bazuje na działaniach algorytmu wyszukiwarek, które biorą pod uwagę strukturę strony, słowa kluczowe, zagęszczenie tych słów, odpowiednie nagłówki i wiele innych czynników na podstawie których tworzony jest ranking stron. Dzięki niemu możesz nie tylko zwiększyć ilość odwiedzin na swojej stronie i rozpoznawalność marki ale także podnieść przychody.

Zapytaj o ofertę Cennik pozycjonowania
Pozycjonowanie

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Pozycjonowanie to jeden z najskuteczniejszych sposobów reklamy w internecie. Wszystko to za sprawą wyszukiwarki Google, z której korzysta większość użytkowników internetu w Polsce, szukają tam produktów, informacji czy opinii o różnych produktach i usługa. Kluczowe jest, aby być jak najwyższej w wynikach wyszukiwania, ponieważ internauci sprawdzają tylko kilka pierwszych wyników wyszukiwania i rzadko kiedy trafią na drugą stronę wyników. Dzięki naszym działaniom SEO uzyskasz wysokie pozycje w Google i dotrzesz do swoich potencjalnych klientów.

show_chart

Płatność za wyniki

Płacisz tylko gdy twoja strona pojawi się w TOP10 wyników wyszukiwania. Brak wyników to brak kosztów pozycjonowania.

trending_flat

Pozycjonowanie w abonamencie

Jeśli zależy Ci na stałej wysokości kosztów możliwe jest podpisane umowy abonamentowej o stałej opłacie miesięcznej już od 450 zł netto miesięcznie.

playlist_add_check

Przejrzysta umowa

W zależności od wariantu na umowie wyszczególniona jest wysokość opłat dla konkretnych frazy lub miesięczny koszt w przypadku abonamentu. Zawsze wiesz za co płacisz.

location_searching

Dobór słów kluczowych

Pomagamy w dobrze słów kluczowych tak by efekty pozycjonowania generowały jak najwięcej konwersji.

add_shopping_cart

Rabat za pozycjonowanie

Przy pozycjonowaniu minimum 20 fraz otrzymujesz od nas 10% zniżki na wykonanie strony lub inne nasze usługi

code

SEO czyli optymalizacja strony i treści

W ramach umowy optymalizujemy twoją stronę i jej treść tak by osiągnęła możliwie najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania.


 

Optymalizacja strony internetowej czyli SEOOptymalizacja stron internetowych pod pozycjonowanie

 

Oprócz działań mających poprawić pozycję strony w wyszukiwarkach, bardzo ważne jest przygotowanie strony, która będzie pozycjonowana. Optymalizacja ma na celu dostosowanie strony w taki sposób aby stała się bardziej przyjazna dla wyszukiwarki i jednocześnie dla użytkownika. Optymalizacja nie tylko ogranicza się do zmian w kodzie strony ale również do zmian w treści strony. Kluczowym elementem strony jest wartościowa treść, bez której pozycjonowanie jest praktycznie nie możliwe.


Pozycjonowanie lokalne w GooglePozycjonowanie lokalne w Google

 

Usługa ta skierowana jest do mniejszych firm, które działają na rynku lokalnym, czyli obsługują klientów z jednego miasta. Z usług tego typu korzystają głównie warsztaty samochodowe, małe punkty usługowe czy np. apteki. Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu może dotrzeć do klientów z miasta w który świadczysz swoje usługi lub sprzedajesz produkty, co zwiększa szanse na konwersję. Zaletą pozycjonowania lokalnego jest również niższy koszt takiej usługi.


Audyt SEO przygotowanie strony do pozycjonowaniaAudyt SEO

 

Przeprowadzenie audytu ma celu poprawę widoczności strony w wyszukiwarce ale również jest przeprowadzany pod kontem użytkownika. Podczas audytu analizujemy dokładnie budowę strony, rozmieszczenie treści oraz jej jakość. Dobieramy frazy oraz przygotowujemy stronę pod pozycjonowanie. W przypadku gdy strona była już pozycjonowana analizujemy jakość linków prowadzących do strony i diagnozujemy przyczyny spadku strony w wynikach wyszukiwania.  


Cennik pozycjonowania strony internetowej w abonamencie
Zobacz ile kosztuje pozycjonowanie w Best Project

 

Zastanawiasz się ile będziesz musiał przeznaczyć na pozycjonowanie strony. Nikt nie lubi kupować kota w worku lub zastanawiać się ile dana usługa będzie kosztować. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy poniższy cennik pozycjonowania przez naszą agencję. W razie wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji kontakt

 

SEO Basic

od 450zł netto/mies.

Pakiet ten skierowany się jest do małych firm nastawionych raczej na promocję kilku produktów lub usług na rynku lokalnym, czyli pozycjonowanie lokalne. Na ostateczny koszt pozycjonowania ma wpływ konkurencyjność fraz, w celu otrzymania finalnej oferty prosimy o kontakt

Co obejmuje:
 • Audyt SEO
 • Optymalizacja strony
 • Pozycjonowanie do 10 fraz
 • Dostęp do systemu monitorowania pozycji on-line
 • Umowa na czas nieokreślony (2 miesiące wypowiedzenia)

Kontakt

Najczęściej wybierany

SEO Start

od 900zł netto/mies.

Pakiet skierowany do firm, które chciałyby promować większą ilość produktów lub usług, a ich klienci pochodzą z całego kraju. Pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego. Na ostateczny koszt pozycjonowania ma wpływ konkurencyjność fraz, w celu otrzymania finalnej oferty prosimy o kontakt

Co obejmuje:
 • Audyt SEO
 • Optymalizacja strony
 • Pozycjonowanie do 20 fraz
 • Dostęp do systemu monitorowania pozycji on-line
 • Umowa na czas nieokreślony (2 miesiąc wypowiedzenia)
 • Comiesięczne dodawanie nowych treści na stronę lub do sklepu internetowego
 • Obsługa strony internetowej Pakiet Basic

Kontakt

SEO Premium

Od 1500zł netto/mies.

Pakiet skierowany do najbardziej wymagających, oprócz pozycjonowania dużej ilość słów kluczowych zyskują Państwo obsługę strony z naszego pakietu Premium. Na ostateczny koszt pozycjonowania ma wpływ konkurencyjność fraz, w celu otrzymania finalnej oferty prosimy o kontakt

Co może obejmować:
 • Audyt SEO
 • Optymalizacja strony
 • Pozycjonowanie od 30 fraz
 • Dostęp do systemu monitorowania pozycji on-line
 • Umowa na czas nieokreślony (2 miesiąc wypowiedzenia)
 • Comiesięczne dodawanie nowych treści na stronę lub do sklepu internetowego
 • Obsługa strony internetowej Pakiet Premium
 • 1 miesiąc prowadzenia kampanii GoogleAds

Kontakt