Joomla! - Tworzenie stron www i dedykowanych rozszerzeń, obsługa i modernizacja stron opartych o Joomla

Dzięki naszym rozwiązaniom nie będą musieli Państwo inwestować dodatkowych środków na wykonanie oddzielnej platformy internetowej, wszystko może zostać zintegrowane z Państwa stroną stworzoną w oparciu o CMS Joomla, oferując dzięki temu nieskończone możliwości. Możemy również zmodyfikować gotowe rozwiązania tak aby bardziej odpowiadały Państwa oczekiwaniom.

Bezpłatna wycena Klienci Cennik
Joomla!

Strony internetowe CMS JoomlaTworzenie stron oraz aktualizacja Joomla

 

Oferujemy tworzenie autorskich stron www w oparciu o CMS Joomla, które są nie tylko ciekawe wizualnie ale jednocześnie są funkcjonalnymi stronami internetowymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu stworzenie strony na Joomla, która nie tylko będzie atrakcyjna wizualnie, ale również przekona odbiorcę do skorzystania z Państwa usług. Dzięki dokładnej analizie danej branży i jej konkurencyjności jesteśmy w stanie przygotować stronę, która w pełni spełni cele biznesowe i wyróżni się na tle konkurencji. Oferujemy również takie usługi jak: modernizacja, bieżąca opiekę oraz aktualizacja CMS Joomla.

Szczegóły   Portfolio   Nasi klienci


Dedykowany system dla JoomlaSystemy dedykowane dla Joomla

 

Joomla! jest doskonałą platformą do budowania systemów dedykowanych. Dzięki rozbudowanemu API napisanie systemu jest prostsze i szybsze, a aplikacja bezpieczniejsza. Dzięki Joomla nie tylko otrzymasz znany i sprawdzony interfejs dostosowany dla urządzeń mobilnych ale także możliwość interakcji systemu z klientami. Daje to nieskończone możliwości od spersonalizowanych ofert, przez sprzedaż danych do zaawansowanych katalogów i portali społecznościowych. Odpowiedni przygotowany system może zaoszczędzić nie tylko godziny, dni ale także tygodnie pracy przy jednoczesnym obniżeniu kosztów i zwiększeniu zysków.

 

Wybrane realizacje:

 • System obsługi internetowego CV z ponad 50 parametrami filtrowania
 • System przechowywania informacji o certyfikatach materiałowych i ich walidacji
 • System auto-aktualizacji i obsługi repertuaru z wielu kin i teatrów
 • System obsługi quizów wraz z płatnością online
 • Zestaw rozszerzeń obsługujących BIP

 


Panel administracyjny - integracja z JoomlaIntegracja systemów z Joomla

 

Posiadanie platformy zbudowanej na bazie Joomla! niesie za sobą wiele korzyści. Systemy zbudowane na bazie Joomla pozwalają nie tylko na interakcję z klientem poprzez stronę www ale także na import, aktualizację i synchronizację danych z zewnętrznymi systemami. Dzięki czemu zarówno Ty jak i twój klient posiadacie zawsze aktualne informacje. Integracja systemów zewnętrznych z Joomla! nie tylko może przyśpieszyć takie rzeczy ja przetwarzanie zgłoszeń w systemie bok, czy przygotowanie zindywidualizowanej oferty ale także poprawić wizerunek w oczach klientów.

 

Wybrane realizacje:

 • System zamówień zintegrowany ze sklepem internetowym
 • System obsługi zgłoszeń połączony z przyjmowaniem zgłoszeń drogą mailową

 


Dokumentacja API dla Google Maps dla JoomlaSystemy dla Joomla korzystające z API

 

Joomla dzięki zaimplementowanej obsłudze wielu technologii i standardów pozwala na łatwiejsze wykorzystywanie API systemów zewnętrznych dając tym samym możliwość jeszcze większej integracji wielu systemów w jednym przy zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa.

 

Wybrane realizacje:

 • System prezentujący oddziały na jako markery na mapie Google
 • Plugin autoryzacji przez Facebook
 • Plugin autoryzacji przez Wargaming

 

 


Dedykowany katalog dla Joomla!Dedykowane katalogi i systemy obsługi klienta dla Joomla

 

Często oprogramowanie dostępne na rynku może nie spełniać wymagań założonych w projekcie. W tym momencie wkraczamy my. Jesteśmy w stanie wykonać dedykowane katalogi, formularze, kalkulatory dostosowane do Państwa potrzeb przy zachowaniu pełnej zgodności z Joomla 1.5, 1.6, 2.5 czy 3.2. Dzięki temu nie będą już Państwo ograniczeni istniejącymi rozwiązaniami, a tworzenie zaawansowanych projektów stanie się jeszcze łatwiejsze.

 

Wybrane realizacje:

 • Sklep internetowy z obsługą płatności
 • Katalog produktów z funkcją generowania aukcji Allegro
 • System obsługi zgłoszeń (Help Desk)
 • System generowania i obsługi faktur

 


Niestandardowy Plugin dla Joomla! 3Moduły i pluginy Joomla

 

Jesteśmy w stanie wykonać dowolny dodatek dla Joomla od komponentów i modułów po pluginy i biblioteki w oparciu o Państwa specyfikację. Koniec ograniczeń istniejącymi rozszerzeniami. Dzięki naszym rozwiązaniom mogą Państwo rozszerzyć funkcjonalność swojej strony i wyróżnić się na tle konkurencji.

 

Wybrane realizacje:

 • Dodatek obsługujący Google Analytics
 • Dodatek obsługujący kolorowanie składni
 • Dodatek obsługujący cache strony
 • Moduł prezentacji artykułów w postaci kalendarza
 • Plugin autoryzacji przez Facebook
 • Plugin autoryzacji przez Wargaming

 


Pisanie i modyfikacja dodatków dla Joomla!Modyfikacje rozszerzeń dla CMS Joomla!

 

Często zdarza się, że dostępne na rynku rozwiązania posiadają braki w funkcjonalności, błędy bądź po prostu nie działają tak jak byśmy chcieli. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na temat budowy i funkcjonowania rozszerzeń Joomla jesteśmy w stanie zmodyfikować, zaktualizować lub uaktualnić do nowszej wersji Joomla praktycznie każdy dodatek dla Joomla 1.5, 1.6, 2.5 czy 3.2.

 

Wybrane realizacje:

 • Modyfikacja komponentu Artykuły z obsługą załączników i dodatkowymi polami
 • Modyfikacja katalogu produktów i jego modułów

Dokumentacja API Joomla!Pełna zgodność z Joomla Api

 

Budowane przez nas aplikacje dla Joomla! są w pełni zgodne z API Joomla! co ogranicza problemy związane z aktualizacją systemu, późniejszymi modyfikacjami czy bezpieczeństwem. Dając przy tym większą kontrolę nad rozszerzeń i ułatwiając użytkownikom systemu Joomla! wdrożenie się w działanie stworzonych rozszerzeń.