Identyfikacja Wizualna

Nasi uzdolnieni graficy przygotują dla Państwa projekty materiałów reklamowych, które pozwolą przyciągnąć uwagę klienta i wzbudzą jego zaufanie. Tworząc identyfikację wizualną firmy, nie ważne czy jest to mała firma czy duży biznes zawsze dbamy o spójność poszczególnych elementów identyfikacji. Przykładamy również dużą uwagę do tego aby nasze projekty wyróżniały się na tle konkurencji.

Bezpłatna wycena Portfolio Klienci
Identyfikacja Wizualna

Projektowanie Logo w InkscapeLogo

 

Projektujemy loga, które zapadają w pamięć. Wiemy jak ważnym elementem każdej identyfikacji firmy jest logo. Dobre logo sprawia, że firma wzbudza zaufanie i przyciąga uwagę klienta. Każdy nasz projekt jest starannie przygotowywany, poprzedzają go wielogodzinne analizy rynku i konkurencji, dzięki temu możemy przygotować produkt, który wyróżni się na tle innych i pozwoli zbudować pewną markę.


Ikona dla materiałów drukowanychMateriały drukowane

 

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym tworzeniu wizerunku firm dlatego nasze działanie nie ograniczają się tylko to projektów internetowych. Naszym klientom jesteśmy wstanie zaoferować opracowanie wszelkich materiałów promocyjnych, które pozwolą mu skutecznie promować swoją działalność po za internetem. Nasza oferta obejmuje przygotowanie projektów wizytówek, ulotek, broszur a nawet reklam wielkoformatowych. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt i określenie swoich wymagań wówczas przygotujemy dla Państwa stosowną ofertę.

 

Ikona dla księgi znakuKsięga znaku

 

Jeżeli Państwa firma ceni sobie rzetelność i profesjonalność to posiadanie księgi znaku jest obowiązkowe. Księga znaku pozwoli ujednolicić szereg działań, które mają wpływ na wizerunek. Dzięki księdze znaku będą mieli Państwo pewność że logo będzie zawsze prezentowane we właściwy sposób, a wydrukowane wizytówki będą zawsze miały właściwą kolorystykę. Księga znaku standaryzuje stosowanie logo oraz jego kolorystykę, pokazuje wszelkie warianty wykorzystania logo.