Komponent BIP dla Joomla 4/5!

Wpis ten będzie w pełni poświęcony naszemu autorskiemu komponentowi, który właśnie ujrzał światło dzienne w wersji dedykowanej Joomla! 4 i 5. GovArticle, bo o nim mowa to doskonale znany komponent wszystkim osobą, które tworzyły Biuletyn Informacji Publicznej na Joomla 3!. 

Komponent BIP dla Joomla 4/5!

Komponent GovArticle doczekał się aktualizacji do Joomla 4 oraz 5. Najnowsza wersja GovArticle oprócz kompatybilności z Joomla 4/5 posiada wbudowany migrator treści z poprzedniej wersji komponentu, czyli wersji działającej na Joomla 3.

Dlaczego wybrać GovArticle?

Zgodność z przepisami: GovArticle spełnia wszystkie wymogi prawne dotyczące BIP, a szablon dostępny z komponentem standardy dostępności cyfrowej WCAG 2.1, zapewniając, że treści są dostępne dla wszystkich użytkowników, w tym osób z niepełnosprawnościami.
Łatwość zarządzania: Dzięki wykorzystaniu interfejsu Joomla, GovArticle pozwala na szybkie dodawanie i edytowanie treści, co czyni zarządzanie BIP proste nawet dla osób bez zaawansowanej wiedzy technicznej. Dzięki dostępnej dokumentacji zarządzanie BIP jest jeszcze łatwiejsze.
Elastyczność: GovArticle oferuje możliwości dostosowania, co pozwala na idealne wpasowanie w specyficzne potrzeby każdej organizacji.
Wsparcie techniczne: Użytkownicy GovArticle mogą liczyć na profesjonalne wsparcie przy wdrożeniu swojego BIPu, warunki współpracy ustalane są indywidualnie.

Czy GovArticle jest dla Ciebie?

Jeśli Twoja organizacja potrzebuje nowoczesnego, zgodnego z przepisami rozwiązania, które uprości zarządzanie Biuletynem Informacji Publicznej, rozważ wybór GovArticle. Zapewnia nie tylko zgodność i dostępność, ale także profesjonalizm, który podniesie standardy komunikacji online Twojej organizacji. Wybierz sprawdzony komponent BIP dla Joomla!

Jak rozpocząć pracę z systemem BIP?

Rozpoczęcie pracy z GovArticle jest proste. Odwiedź GovArticle i zamów demo, aby przekonać się, jak łatwo możesz zmodernizować zarządzanie BIP w swojej organizacji.

Przygotowanie BIP-u przy pomocy pakietu i szablonu GovArticle

BIP dla Joomla 4 i 5

Działający system BIP można zobaczyć pod adresem: https://demo.govarticle.pl/

Więcej informacji o GovArticle: https://govarticle.pl/