Jak szybko i sprawnie zarządzać treścią w Joomla 3 i 4 [VIDEO]

Z racji tego, że nasz poprzedni wpis w formie wideo cieszył się dużą popularnością, postanowiłem i tym razem postawić na taką formę prezentacji treści. Wpis ten poświęcony jest naszemu komercyjnemu dodatkowi BP Toolbar. Rozszerzenie stworzyliśmy, aby usprawnić pracę z CMS Joomla 3 i 4 szczególnie na serwisach z dużą ilością treścią i bez potrzeby żmudnego przeszukiwania zaplecza.

Jak szybko i sprawnie zarządzać treścią w Joomla 3 i 4 [VIDEO]

Czym jest BP Toolbar

To plugin, który widoczny jest jako pasek z przyscisakmi do administracji na samej górze strony. Dzięki BP Toolbar można w łatwy i szybki sposób dotrzeć do treści na stronie, zarówno do artykułów, kategorii, modułów oraz pozycji menu. A dzięki opcji zaznaczenia modułu z łatwością znajdziemy gdzie edytować dany element na stronie. Dokładny sposób działania pluginu można obejrzeć na poniższym wideo.

 

Dla kogo jest BP Toolbar

Rozszerzenie to skierowane jest do administratorów CMS Joomla 3 i 4, którzy chcą zaoszczędzić swój cenny czas. Nie tracąc czasu na przeszukiwaniu zaplecza, w poszukiwaniu miejsca, gdzie znajduje się dana treść, którą chcemy wyedytować. Na pewno nie raz zastanawialiście się, czy dana treści jest w module, kategorii czy może po prostu w artykule.

Dzięki BP Toolbar dotarcie do treści, którą chcemy zmienić zajmie tylko chwilę, a co najważniejsze dotrzemy do niej z frontu, będą na danej stronie, którą chcemy zmodyfikować.

 

Więcej informacji na temat rozszerzenia możecie znaleźć na stronie pluginu: BP Toolbar

 

 

Użyj kodu i uzyskaj 30% zniżki na zakup rozszerzenia. Kod rabatowy: 30SALE