Strona internetowa czy fanpage?

Obecność firmy w Internecie ma kluczowe znaczenie dla jej sukcesu i rozwoju. Chcąc zaznaczyć swoją obecność w sieci, stajemy przed dylematem, której platformy użyć do promowania swojej marki. Dwie popularne opcje to strona internetowa i fanpage na Facebooku. Obie opcje mają swoje zalety i wady, dlatego ważne jest, aby wybrać tę, która najlepiej spełni swoją funkcję. W tym poście zbadamy zalety i wady obu opcji, omówimy różnice między nimi, i pomożemy Ci zdecydować, która z nich jest najlepsza dla Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy chcesz rozszerzyć swoją obecność w Internecie, ten post pozwoli Ci lepiej zrozumieć, jak wybrać między stroną internetową lub fanpage'em na Facebooku.

Dlaczego warto posiadać profesjonalną obsługę strony internetowej

Posiadanie strony internetowej to dziś dla wielu firm, organizacji oraz osób prywatnych podstawowa forma obecności w sieci. Jednak samo posiadanie strony to nie wszystko - równie ważne jest, aby była ona w pełni funkcjonalna, bezpieczna i dostępna dla użytkowników. Dlatego tak istotna jest profesjonalna obsługa strony internetowej, która pozwala na utrzymanie jej w najlepszej kondycji.

Skąd brać zdjęcia na stronę lub bloga

Jeżeli jesteśmy autorami bloga lub nasza firma oferuje tworzenie stron www internetową, musimy zadbać, aby treści, które prezentujemy, były atrakcyjne dla odbiorcy. Oczywiście, treść jest najważniejsza, ale tekst urozmaicony zdjęciami lub grafiką jest dużo bardziej atrakcyjny dla odbiorcy. I tu pojawia się pytanie, skąd wziąć darmowe zdjęcia, których użycie nie naruszy praw autorskich ich autorów.