Tworzenie strony internetowe

Oferujemy tworzenie stron www, które są nie tylko ciekawe wizualnie ale jednocześnie są funkcjonalnymi stronami internetowymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu stworzenie strony www, która nie tylko będzie atrakcyjna wizualnie, ale również przekona odbiorcę do skorzystania z Państwa usług. Dzięki dokładnej analizie danej branży i jej konkurencyjności jesteśmy w stanie przygotować stronę, która w pełni spełni cele biznesowe i wyróżni się na tle konkurencji.

Portfolio Klienci Zapytaj o ofertę
Strony Internetowe

Widok mobilny strony internetowejResponsywność


Z każdym miesiącem ilość osób korzystających z Internetu na urządzeniach mobilnych jak tablety i smartfony rośnie. Dlatego coraz ważniejsze jest posiadanie strony dostosowanej do urządzeń przenośnych. Dzięki zastosowaniu technologii RWD (Responsive Web Design) nie muszą Państwo posiadać już 2 stron i każdej z osobna aktualizować. Rozwiązanie to automatycznie dostosowuje stronę do urządzenia, na którym jest wyświetlana. Jest to znaczna oszczędność czasu i pieniędzy.


Niestandardowy komponent Joomla!Zaawansowane oprogramowanie


Dzięki naszym rozwiązaniom nie trzeba inwestować dodatkowych środków na wykonanie oddzielnej platformy internetowej. Wszystko może zostać zintegrowane z Państwa stroną, co zwiększy jej funkcjonalność. Możemy również zmodyfikować gotowe rozwiązania tak, aby bardziej odpowiadały Państwa oczekiwaniom.

 

Programowanie dla Joomla!


Treść strony internetowejPozycjonowanie


Pozycjonowanie jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego. Bazuje na działaniach algorytmu wyszukiwarek, które biorą pod uwagę strukturę strony, słowa kluczowe, zagęszczenie tych słów, odpowiednie nagłówki i wiele innych czynników, na podstawie których tworzony jest ranking stron. Dzięki pozycjonowaniu możesz nie tylko zwiększyć ilość odwiedzin na swojej stronie www i rozpoznawalność marki, ale także podnieść dochody. Dlatego tak ważne jest pozycjonowanie stron internetowych.

 

Usługa pozycjonowania


Treść strony internetowejCopywriting


Każda strona internetowa potrzebuje tekstu. Dobrze przygotowany tekst może zachęcić klienta do skorzystania z usługi, kupienia produktu lub po prostu wywrzeć na nim wrażenie. Im większa konkurencja tym ważniejsze jest posiadanie dobrze napisanego tekstu na stronie internetowej. Copywriting odgrywa bardzo ważną rolę przy tworzeniu stron www i jest ściśle powiązany z pozycjonowaniem.


Treść strony internetowejStrona internetowa z obsługą


Posiadanie samej strony internetowej to nie wszystko. Wymaga ona stałej opieki, aktualizacji oprogramowania i treści a także regularnych zmian pod kontem SEO oraz chrony przed szkodliwym oprogramowaniem. W zależności od potrzeb klienta możemy przejość częściową lub całościową opiekę nad stroną zapewniając tym samym niezbędny spokój do prowadzenia biznesu.

 

Zakres obsługi i cennik