Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowania jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego. Bazuje na działaniach algorytmu wyszukiwarek, które biorą pod uwagę strukturę strony, słowa kluczowe, zagęszczenie tych słów, odpowiednie nagłówki i wiele innych czynników na podstawie których tworzony jest ranking stron. Dzięki niemu możesz nie tylko zwiększyć ilość odwiedzin na swojej stronie i rozpoznawalność marki ale także podnieść przychody.

Zapytaj o ofertę
Pozycjonowanie

 

Ikona dla optymalizacjiOptymalizacja stron internetowych

 

Oprócz działań mających poprawić pozycję strony w wyszukiwarkach, bardzo ważne jest przygotowanie strony, która będzie pozycjonowana. Optymalizacja ma na celu dostosowanie strony w taki sposób aby stała się bardziej przyjazna dla wyszukiwarki i jednocześnie dla użytkownika. Optymalizacja nie tylko ogranicza się do zmian w kodzie strony ale również do zmian w treści strony. Kluczowym elementem strony jest wartościowa treść, bez której pozycjonowanie jest praktycznie nie możliwe.

 

Ikona dla pozycjonowania lokalnegoPozycjonowanie lokalne

 

Usługa ta skierowana jest do mniejszych firm, które działają na rynku lokalnym, czyli obsługują klientów z jednego miasta. Z usług tego typu korzystają głównie warsztaty samochodowe, deweloperzy czy np. apteki. Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu może dotrzeć do klientów z naszego miasta co zwiększa szanse na konwersję. Zaletą pozycjonowania lokalnego jest również niższy koszt takiej  usługi.

 

Ikona dla audytu SEOAudyt SEO

 

Przeprowadzenie audytu ma celu poprawę widoczności strony w wyszukiwarce ale również jest przeprowadzany pod kontem użytkownika. Podczas audytu analizujemy dokładnie budowę strony, rozmieszczenie treści oraz jej jakość. Dobieramy frazy oraz przygotowujemy stronę pod pozycjonowanie. W przypadku gdy strona była już pozycjonowana analizujemy jakość linków prowadzących do strony i diagnozujemy przyczyny spadku strony w wynikach wyszukiwania.