Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowania jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego. Bazuje na działaniach algorytmu wyszukiwarek, które biorą pod uwagę strukturę strony, słowa kluczowe, zagęszczenie tych słów, odpowiednie nagłówki i wiele innych czynników na podstawie których tworzony jest ranking stron. Dzięki niemu możesz nie tylko zwiększyć ilość odwiedzin na swojej stronie i rozpoznawalność marki ale także podnieść przychody.

Zapytaj o ofertę Klienci
Pozycjonowanie

Kod strony internetowejOptymalizacja stron internetowych

 

Oprócz działań mających poprawić pozycję strony w wyszukiwarkach, bardzo ważne jest przygotowanie strony, która będzie pozycjonowana. Optymalizacja ma na celu dostosowanie strony w taki sposób aby stała się bardziej przyjazna dla wyszukiwarki i jednocześnie dla użytkownika. Optymalizacja nie tylko ogranicza się do zmian w kodzie strony ale również do zmian w treści strony. Kluczowym elementem strony jest wartościowa treść, bez której pozycjonowanie jest praktycznie nie możliwe.


Wynik lokalnego pozycjonowania w GooglePozycjonowanie lokalne

 

Usługa ta skierowana jest do mniejszych firm, które działają na rynku lokalnym, czyli obsługują klientów z jednego miasta. Z usług tego typu korzystają głównie warsztaty samochodowe, deweloperzy czy np. apteki. Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu może dotrzeć do klientów z naszego miasta co zwiększa szanse na konwersję. Zaletą pozycjonowania lokalnego jest również niższy koszt takiej  usługi.


Edycja parametrów SEO w Joomla!Audyt SEO

 

Przeprowadzenie audytu ma celu poprawę widoczności strony w wyszukiwarce ale również jest przeprowadzany pod kontem użytkownika. Podczas audytu analizujemy dokładnie budowę strony, rozmieszczenie treści oraz jej jakość. Dobieramy frazy oraz przygotowujemy stronę pod pozycjonowanie. W przypadku gdy strona była już pozycjonowana analizujemy jakość linków prowadzących do strony i diagnozujemy przyczyny spadku strony w wynikach wyszukiwania.