Obsługa stron internetowych

Oferujemy profesjonalne usługi związane z administracją stron internetowych, nasz usługi są w pełni dostosowane do Państwa potrzeb i dlatego oferujemy usługi jednorazowe oraz w stałym miesięcznym abonamencie. Proste aktualizację realizowane są tego samego dnia którego otrzymujemy materiały na stronę, nasza oferta skierowana jest do osób ceniących szybką i sprawną obsługę.  

Zapytaj o ofertę
Obsługa stron internetowych

Dlaczego warto?

 

Administracja stroną internetową to zajęcie, które dla wielu osób stanowi problem lub ze względu na dużą ilość obowiązków jest zaniedbywana. Nasze usługi związane z administracją strony internetowej to nie tylko aktualizacja treści strony to również dbanie o bezpieczeństwo strony jak również usuwanie skutków po niepożądanych działaniach osób trzecich, które powstały w wyniku włamania na stronę. Świadczone przez nas usługi obejmują aktualizację systemów CMS oraz rozszerzeń które są wykorzystywane na stronie. System do zarządzania treścią( CMS ang. Content Management System) podobnie jak system operacyjny w komputerze wymaga stałych aktualizacji, jeżeli je zaniedbamy może dojść do włamania na stronę, a w konsekwencji do utraty danych i strat finansowo wizerunkowych.

 

Jakie usługi świadczymy

 

·         Aktualizacja treści

·         Rozbudowa strony o nowe działy

·         Aktualizacja systemu CMS np. Joomla, WordPress, Typo3 i inne

·         Aktualizacja rozszerzeń takich jak galerie, edytory treści czy formularze komnatowe

·         Przygotowanie treści (usługi Copywriterskie)

·         Projektowanie grafiki (banery, buttony oraz inne elementy graficzne dostępne na stronie)

·         Comiesięczne kopie bezpieczeństwa (kopia plików strony oraz bazy danych)

·         Odwirusowanie strony po zainfekowaniu przez hakera

·         Optymalizacja pod kontem wyszukiwarki Google

·         Doradzamy naszym klientom jak efektywnie wykorzystać stronę aby przynosiła jak najlepsze korzyści

 

Współpraca

 

Aktualizację strony www możemy wykonać w dwóch wariantach:

1.       Jednorazowe zlecenie – decydując się na ten wariant przesyłają nam Państwo listę zmian jakie chcieliby Państwo wdrożyć na swojej stronie, my następnie szacując ilość pracy i czas jaki będzie potrzebny aby wykonać usługę. Po akceptacji kosztorysu otrzymują Państwo fakturę pro-forma i po jej opłaceniu lub przesłaniu potwierdzenia przelewu przystępujemy do pracy.

 

2.       Stała miesięczna opieka – wariant ten jest skierowany do firm które chcą aby treści na stronie były stale aktualizowane i publikują ich sporo w ciągu miesiąca. Opcja ta jest również kierowana do firm i instytucji którym zależy aby strona działała bez zarzutu i nie mogą sobie pozwolić na przestój w jej działaniu. Oferta abonamentowa to również priorytetowa realizacja zlecenia, firmy które mają z nami podpisaną umowę są obsługiwane w pierwszej kolejności.