Tworzenie autorskich stron i rozszerzeń dla Joomla, bierząca obsługa i opieka nad stronami Joomla

Dzięki naszym rozwiązaniom nie będą musieli Państwo inwestować dodatkowych środków na wykonanie oddzielnej platformy internetowej, wszystko może zostać zintegrowane z Państwa stroną stworzoną w oparciu o CMS Joomla, oferując dzięki temu nieskończone możliwości. Możemy również zmodyfikować gotowe rozwiązania tak aby bardziej odpowiadały Państwa oczekiwaniom.

Klienci Zapytaj o ofertę
Joomla!

Strony internetowe CMS JoomlaTworzenie stron oraz aktualizacja Joomla

 

Oferujemy tworzenie autorskich stron www w oparciu o CMS Joomla, które są nie tylko ciekawe wizualnie ale jednocześnie są funkcjonalnymi stronami internetowymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu stworzenie strony na Joomla, która nie tylko będzie atrakcyjna wizualnie, ale również przekona odbiorcę do skorzystania z Państwa usług. Dzięki dokładnej analizie danej branży i jej konkurencyjności jesteśmy w stanie przygotować stronę, która w pełni spełni cele biznesowe i wyróżni się na tle konkurencji. Oferujemy również modernizację, aktualizację oraz bieżącą opiekę nad stronami opartymi o CMS Joomla.

Szczegóły   Portfolio   Nasi klienci


Dedykowany system dla JoomlaSystemy dedykowane dla Joomla

 

Joomla! jest doskonałą platformą do budowania systemów dedykowanych. Dzięki rozbudowanemu API napisanie systemu jest prostsze i szybsze, a aplikacja bezpieczniejsza. Dzięki Joomla nie tylko otrzymasz znany i sprawdzony interfejs dostosowany dla urządzeń mobilnych ale także możliwość interakcji systemu z klientami. Daje to nieskończone możliwości od spersonalizowanych ofert, przez sprzedaż danych do zaawansowanych katalogów i portali społecznościowych. Odpowiedni przygotowany system może zaoszczędzić nie tylko godziny, dni ale także tygodnie pracy przy jednoczesnym obniżeniu kosztów i zwiększeniu zysków.

 

Wybrane realizacje:

 • System obsługi internetowego CV z ponad 50 parametrami filtrowania
 • System przechowywania informacji o certyfikatach materiałowych i ich walidacji
 • System auto-aktualizacji i obsługi repertuaru z wielu kin i teatrów
 • System obsługi quizów wraz z płatnością online
 • Zestaw rozszerzeń obsługujących BIP

 


Panel administracyjny - integracja z JoomlaIntegracja systemów z Joomla

 

Posiadanie platformy zbudowanej na bazie Joomla! niesie za sobą wiele korzyści. Systemy zbudowane na bazie Joomla pozwalają nie tylko na interakcję z klientem poprzez stronę www ale także na import, aktualizację i synchronizację danych z zewnętrznymi systemami. Dzięki czemu zarówno Ty jak i twój klient posiadacie zawsze aktualne informacje. Integracja systemów zewnętrznych z Joomla! nie tylko może przyśpieszyć takie rzeczy ja przetwarzanie zgłoszeń w systemie bok, czy przygotowanie zindywidualizowanej oferty ale także poprawić wizerunek w oczach klientów.

 

Wybrane realizacje:

 • System zamówień zintegrowany ze sklepem internetowym
 • System obsługi zgłoszeń połączony z przyjmowaniem zgłoszeń drogą mailową

 


Dokumentacja API dla Google Maps dla JoomlaSystemy korzystające z API

 

Joomla dzięki zaimplementowanej obsłudze wielu technologii i standardów pozwala na łatwiejsze wykorzystywanie API systemów zewnętrznych dając tym samym możliwość jeszcze większej integracji wielu systemów w jednym przy zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa.

 

Wybrane realizacje:

 • System prezentujący oddziały na jako markery na mapie Google
 • Plugin autoryzacji przez Facebook
 • Plugin autoryzacji przez Wargaming

 

 


Dedykowany katalog dla Joomla!Dedykowane katalogi i systemy obsługi klienta dla Joomla

 

Często oprogramowanie dostępne na rynku może nie spełniać wymagań założonych w projekcie. W tym momencie wkraczamy my. Jesteśmy w stanie wykonać dedykowane katalogi, formularze, kalkulatory dostosowane do Państwa potrzeb przy zachowaniu pełnej zgodności z Joomla 1.5, 1.6, 2.5 czy 3.2. Dzięki temu nie będą już Państwo ograniczeni istniejącymi rozwiązaniami, a tworzenie zaawansowanych projektów stanie się jeszcze łatwiejsze.

 

Wybrane realizacje:

 • Sklep internetowy z obsługą płatności
 • Katalog produktów z funkcją generowania aukcji Allegro
 • System obsługi zgłoszeń (Help Desk)
 • System generowania i obsługi faktur

 


Niestandardowy Plugin dla Joomla! 3Moduły i pluginy Joomla

 

Jesteśmy w stanie wykonać dowolny dodatek dla Joomla od komponentów i modułów po pluginy i biblioteki w oparciu o Państwa specyfikację. Koniec ograniczeń istniejącymi rozszerzeniami. Dzięki naszym rozwiązaniom mogą Państwo rozszerzyć funkcjonalność swojej strony i wyróżnić się na tle konkurencji.

 

Wybrane realizacje:

 • Dodatek obsługujący Google Analytics
 • Dodatek obsługujący kolorowanie składni
 • Dodatek obsługujący cache strony
 • Moduł prezentacji artykułów w postaci kalendarza
 • Plugin autoryzacji przez Facebook
 • Plugin autoryzacji przez Wargaming

 


Pisanie i modyfikacja dodatków dla Joomla!Modyfikacje rozszerzeń dla CMS Joomla!

 

Często zdarza się, że dostępne na rynku rozwiązania posiadają braki w funkcjonalności, błędy bądź po prostu nie działają tak jak byśmy chcieli. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na temat budowy i funkcjonowania rozszerzeń Joomla jesteśmy w stanie zmodyfikować, zaktualizować lub uaktualnić do nowszej wersji Joomla praktycznie każdy dodatek dla Joomla 1.5, 1.6, 2.5 czy 3.2.

 

Wybrane realizacje:

 • Modyfikacja komponentu Artykuły z obsługą załączników i dodatkowymi polami
 • Modyfikacja katalogu produktów i jego modułów

Dokumentacja API Joomla!Pełna zgodność z Joomla Api

 

Budowane przez nas aplikacje dla Joomla! są w pełni zgodne z API Joomla! co ogranicza problemy związane z aktualizacją systemu, późniejszymi modyfikacjami czy bezpieczeństwem. Dając przy tym większą kontrolę nad rozszerzeń i ułatwiając użytkownikom systemu Joomla! wdrożenie się w działanie stworzonych rozszerzeń.