Programowanie dla Joomla!

Dzięki naszym rozwiązaniom nie będą musieli Państwo inwestować dodatkowych środków na wykonanie oddzielnej platformy internetowej, wszystko może zostać zintegrowane z Państwa stroną oferując dzięki temu nieskończone możliwości. Możemy również zmodyfikować gotowe rozwiązania tak aby bardziej odpowiadały Państwa oczekiwaniom.

Zapytaj o ofertę
Joomla!

 

Ikona dla stron internetowychStrony internetowe

 

Oferujemy tworzenie stron www, które są nie tylko ciekawe wizualnie ale jednocześnie są funkcjonalnymi stronami internetowymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu stworzenie strony www, która nie tylko będzie atrakcyjna wizualnie, ale również przekona odbiorcę do skorzystania z Państwa usług. Dzięki dokładnej analizie danej branży i jej konkurencyjności jesteśmy w stanie przygotować stronę, która w pełni spełni cele biznesowe i wyróżni się na tle konkurencji.

 

Ikona dla systemów dedykowanychSystemy dedykowane

 

Joomla jest doskonałą platformą do budowania systemów dedykowanych. Dzięki rozbudowanemu API napisanie systemu jest prostsze i szybsze, a aplikacja bezpieczniejsza. Dzięki Joomla nie tylko otrzymasz znany i sprawdzony interfejs dostosowany dla urządzeń mobilnych ale także możliwość interakcji systemu z klientami. Daje to nieskończone możliwości od spersonalizowanych ofert, przez sprzedaż danych do zaawansowanych katalogów i portali społecznościowych. Odpowiedni przygotowany system może zaoszczędzić nie tylko godziny, dni ale także tygodnie pracy przy jednoczesnym obniżeniu kosztów i zwiększeniu zysków.

 

Ikona dla integracji systemówIntegracja systemów

 

Posiadanie platformy zbudowanej na bazie Joomla niesie za sobą wiele korzyści. Systemy zbudowane na bazie Joomla pozwalają nie tylko na interakcję z klientem poprzez stronę www ale także na import, aktualizację i synchronizację danych z zewnętrznymi systemami. Dzięki czemu zarówno Ty jak i twój klient posiadacie zawsze aktualne informacje. Integracja systemów zewnętrznych z Joomla nie tylko może przyśpieszyć takie rzeczy ja przetwarzanie zgłoszeń w systemie bok, czy przygotowanie zindywidualizowanej oferty ale także poprawić wizerunek w oczach klientów.

 

Ikona dla systemów APISystemy korzystające z API

 

Joomla dzięki zaimplementowanej obsłudze wielu technologii i standardów pozwala na łatwiejsze wykorzystywanie API systemów zewnętrznych dając tym samym możliwość jeszcze większej integracji wielu systemów w jednym przy zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa.

 

Ikona dla katalogów i CRMDedykowane katalogi i systemy obsługi klienta

 

Często oprogramowanie dostępne na rynku może nie spełniać wymagań założonych w projekcie. W tym momencie wkraczamy my. Jesteśmy w stanie wykonać dedykowane katalogi, formularze, kalkulatory dostosowane do Państwa potrzeb przy zachowaniu pełnej zgodności z Joomla 1.5, 1.6, 2.5 czy 3.2. Dzięki temu nie będą już Państwo ograniczeni istniejącymi rozwiązaniami, a tworzenie zaawansowanych projektów stanie się jeszcze łatwiejsze.

 

Ikona dla modyfikacji  rozszerzeńModuły i pluginy

 

Jesteśmy w stanie wykonać dowolny dodatek dla Joomla od komponentów i modułów po pluginy i biblioteki w oparciu o Państwa specyfikację. Koniec ograniczeń istniejącymi rozszerzeniami. Dzięki naszym rozwiązaniom mogą Państwo rozszerzyć funkcjonalność swojej strony i wyróżnić się na tle konkurencji.

 

Ikonę dla modyfikacji rozszerzeńModyfikacje rozszerzeń

 

Często zdarza się, że dostępne na rynku rozwiązania posiadają braki w funkcjonalności, błędy bądź po prostu nie działają tak jak byśmy chcieli. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na temat budowy i funkcjonowania rozszerzeń Joomla jesteśmy w stanie zmodyfikować, zaktualizować lub uaktualnić do nowszej wersji Joomla praktycznie każdy dodatek dla Joomla 1.5, 1.6, 2.5 czy 3.2.

 

Ikona dla zgodności z APIPełna zgodność z Joomla Api

 

Budowane przez nas aplikacje dla Joomla są w pełni zgodne z API Joomla co ogranicza problemy związane z aktualizacją systemu, późniejszymi modyfikacjami czy bezpieczeństwem. Dając przy tym większą kontrolę nad rozszerzeń